See leht kasutab töötamiseks küpsisefaile (cookies).

Uudiste arhiiv

tallinn

22. veebruaril tähistasid Rüblikud oma kodumaa saabuvat sünnipäeva.

Oli pidulik aktus, külalised Kaitseliidust ja ühine pidulik lõuna lasteaia saalis.

 DSC0224

Iga rühm soovis midagi oma armsale Eestimaale sünnipäevaks.

4-5 aastased Vandersellid soovisid:

Hiigelsuurt torti. et kõik kaitseks Eesti riiki. Tahaks Eestile kinkida üllatusmuna ja lilli ja mänguasju ja lego ning joonistada talle ühe pildi, kaardi ja kutse. Palju õnne, Eesti! Vabariigi sünnipäeval tahaks vabariiki ka näha. Eesti Vabariik, me armastame sind. sünnipäeval lehvitame sulle lipuga. laulame sulle õnnesoovi laulu. soovime öelda, et sõdurid on tähtsad. lisaks ütleks lihtsalt, et kirikus on tore käia. Me ütleme sulle tere ja tere hommikust ning tahaks sulle anda komme. Soovime sulle häid sünnipäevasid ja palju torti. palju õnne sünnipäevaks!

 

4-7 aastased Naksitrallid:

Palju Õnne kallis Eestimaa! Me ei lähe paremale maale. Eestis on kõige parem elada. Eestis saab eesti keeles rääkida. Eestis saab Eesti lippu lehvitada. Meie lipul on ilusad värvid. Meil on suitsupääsuke. Eestimaa Sa oled mu õnn.

 

6-7 aastased Krõllid:

Palju rõõmu! Palju armastust!  Iludust ja toredust! Soovin, et kõik oleks puhas ja korras, kõik oleksid üksteise vastu lahked. Soovin, et Eestimaa oleks igavesti vaba ja, et me toetaks üksteis!

5-6 aastasete Niputerade soovid Eestimaale:

Soovime häid ja sõbralikke lapsi! Palju õnne! Et sõda e tuleks, et me alati armastaksime Eestit ja et siin oleks ikka tore olla, Et Eesti oleks kaitstud.

 

3-4 aastased Vallatud

Meie soovime palju päikest, emme ja issi kallistusi, palju kommi. Mina tahan saada politseinikuks. Pidupäeval lähme kohvikusse, sel ma käitun hästi.

Palju palju õnne meile kõigile!

 

2-3 aastased Sipsikud:

Palju kallisid ja palju komme! 

 

Pilte tänasest päevast: http://rabaryblik.ee/vanematele/pildigaleriid/2018-2019/event/2018-2019/eesti101.html