See leht kasutab töötamiseks küpsisefaile (cookies).

Uudiste arhiiv

tallinn

Kallid lapsevanemad,

 

Nii hea, et meile lastel on kodud, pered, emad, isad ja vanavanemad. Mida meie siin lasteaias alustame selle viite Teie kodudes lõpuni ja loomulikult ka vastupidi.

Kuigi me ei saa tavapäraselt olmeasju ajada ja silmast-silma pikalt suhelda, suhtleme me praegu läbi loodud usalduse ja armastuse, südamest-südamesse.

 DSC2036 1

Me oleme kindlad, et astume peredega sama jalga, lahendame samu muresid ja rõõmustame samade õnnestumiste üle.

Iga päev on kordumatult ilus, meie õnn on suur, kui Teie laps hommikul meie hoolde tuleb - milline võimalusi täis päev! Ja me rõõmustame, kui laps õhtul turvaliselt oma pere juurde läheb - soojusesse ja armastusse - oma koju.

Me ei pea muretsema, sest kõik on hästi, me tunneme perede hoolimist ka siin lasteaias. Teie südamesoojus annab lapsele kasvujõudu ja lasteaiale kulgemisrahu.

Hoolimata kõigest ebakindlast ja ohtlikust siin maailmas on meil kõikidel üks kindel pelgupaik meie kodus oma pere juures. Mida pinevam on olukord maailmas, seda rohkem me oma lähedasi ja kodu vajame.

Täna, isadepäeva eel, on see kõik veel eriti selge ja klaar.

Kuigi lasteaed isadepäeva pidu ei korralda ei vähenda see kuidagi isade tähtsust. Me oleme Teie peale mõelnud, Teist jutustanud, lugusid kuulanud, joonistanud ja laulnud.

Pisike osa meie toimetamistest peaks täna lastega koju jõudma. Kas kaardi või meisterdusena. Need on meie väikeste Rüblikute tänud ja õnnitlused isadele.

 

Kui saabub pühapäev, meie isade päev, siis pange lipud lehvima, jooge hommikukohvi, sööge üks tükike torti ja võtke vastu oma pisikeste kallid!

 

Siiralt Teie lasteaiapere.