Hoolekogu

Tallinna Lasteaed Rabarüblik hoolekogusse kuuluvad järgmised esindajad:

 

Hedy Eeriksoo: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Naksitrallide rühma lapsevanem

 

Kaili Rätsepp: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Nipsuterade rühma lapsevanem

 

Kaialiisa Koolberg: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Vallatute rühma lapsevanem

 

Merle Kiiver: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Vandersellide rühma lapsevanem

 

Moonika Tuhkanen: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Sipsikute rühma lapsevanem

 

Harro Aitai: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Krõllide rühma lapsevanem

Merian Oll: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Pedagoogide esindaja, Vandersellide rühma õpetaja

 

Essi Vahtras: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Nõmme linnaosa esindaja