See leht kasutab töötamiseks küpsisefaile (cookies).

Hoolekogu

Tallinna Lasteaed Rabarüblik hoolekogusse kuuluvad järgmised esindajad:

 

Kristjan Kaiklem See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Naksitrallide rühma lapsevanem

 

Marianne Kilk See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Nipsuterade rühma lapsevanem

 

Kaialiisa Koolberg: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Vallatute rühma lapsevanem

 

Margus Kullerkupp See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Vandersellide rühma lapsevanem

 

Sanna Sasi See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Sipsikute rühma lapsevanem

 

 Helen Siimsen See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Krõllide rühma lapsevanem

 

Kerttu Praks See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Pedagoogide esindaja, Vandersellide rühma õpetaja

 

Essi Vahtras: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Nõmme linnaosa esindaja