See leht kasutab töötamiseks küpsisefaile (cookies).

Rühmad

Arvestades lapsevanemate vajadusi on rühmade lahtiolek meie majas järgmine:

Sipsikud 08.00-18.00
Naksitrallid 07.00-18.00
Krõllid 07.00-18.30
Vallatud 7.30-19.00
Vandersellid 07.30-18.00
Nipsuterad 08.00-18.00

Hommikul ootavad:
Sipsikuid Naksitrallid.
Vallatuid, Vanderselle ja Nipsuterasid Krõllid

Õhtune valverühm on Vallatud

Lasteaias Rabarüblik on kokku 6 rühma. Igal rühmal on kasutada kaks tuba mängu- ja õpperuumina. Igas rühmas on veel riietusruum, tualettruum, pesemisruum ja nõudepesemisruum.

Lisaks igapäevastele rühmasisestele tegelustele toimuvad kaks korda nädalas muusikategelused õpetaja Kärt Miilmaa juhendamisel ja kahel korral nädalas saavad lapsed võimelda õpetaja Epp Rohila abiga. Lapsel on võimalik lisatasu eest osaleda lasteaia saalis toimuvatel treeningutel.

Rüblikud käivad ka Nõmme Ujulas ujumas. Kuna meie lasteaed on liitunud Tervistedendavate lasteaedade võrgustikuga, siis on laste igapäevategevustesse põimitud palju liikumist, õues olemist ja tervislikkude eluviiside tutvustamist. Suurt tähtsust omistatakse laste endi algatusele midagi muuta ja parendada.


Meie laste mängumaa

Piia Aasmäe

Seal kaugel Seebimulli maal
on mõned täitsa mullipead.
Neil rääkideski suus on mull
ja ausus nende jaoks on null.

Veel tean ma Ninaprilli maad,
kus krokodillid elavad.

Sel maal on ahnus kõige ees:
kes ahnitseb, on täitsamees.
Kus elab kaebu-, kiusupunn,
seal õelutseja riigikunn.
Tal kaebamisest suu on vahus
ja kius vaid tema pähe mahub.

Kuid õnneks on need kauged maad,
ei sinna lapsed üksi saa.

Kes Raba tänaval on käinud,
see rabarüblikuid on näinud.
Neil lille-, samblalõhn on juustes
ning liiguvad nad tihti joostes.
Neil suus on lauluümin armas
ja pesemata väike varvas.
Neil käes võib olla - mis seal teha -
õng, värvikriit või murureha.
(Ka ratta, kelguga neid nähtud
ja sellest on ka pilte tehtud.)
On asju, mida veel ei tea,
kuid õppimiseks tahe hea.
Ent ammu selge on neil see,
et headus ainult imet teeb.
Siin õuel trallimas on hoos
kõik vahvad tegelased koos:
Vandersellid, Sipsikud,
Nipsuterad rüblikud,
Vallatud ja Naksitrallid,
rõõmsad ümmargused Krõllid.
Siin on see maa, mis laste maa,
mis meie laste mängumaa.